صفحه نخست

کانکس یک یا چندین اتاقک پیش ساخته که کنار هم قرار گرفته اند , اجزاء اصلی آن ورق گالوانیزه و پروفیل میباشد.این سازه قابل حمل وجابجا کردن می باشد.  مواقعی که امکان ساخت بناهای سنتی نباشد از کانکس استفاده میشود .دارای عایق پلی استایرن یا پلی یورتان میباشد .

انواع کانکس : ۱-کانکس اداری   ۲-کانکس خوابگاهی  ۳-کانکس نگهبانی ۴-کانکس سرویس بهداشتی ۵-کانکس ویلایی   ۶-کانکس بازیافت زباله   ۷-کانکس دو طبقه   ۸-کانکس پیش ساخته

کانکس

کانکس سه  اتاقه: این کانکس دارای سه اتاق مجزا با سه درب مجزا می باشد.هر اتاق با یک درب داخلی به هم ارتباط دارند این نوع کانکس برای جدا سازی واحدهای اداری می باشد.مانند  جداسازی واحد مالی از واحد فنی ،واحد تدارکات مزیت این کانکس اینست شما هر وقت که بخواهید می توانید یک واحد را تعطیل و یک واحد را تا پایان وقت اداری باز نگهدارید یعنی با تعطیلی یک واحد هیچ تأثیری در دیگر واحدها ندارد.

کانکس دو  اتاقه با آبدارخانه : در این نوع کانکس شما دارای دو اتاق مجزا و یک آبدارخانه هستید در این آبدارخانه یک سینک و آبچکان وجود دارد و همینطور یک دریچه ویک هواکش ۴۰*۴۰ وجود دارد.شما در این نوع کانکس دغدغه پذیرایی از مهمانها را ندارید چون در این کانکس شما دارای یک آبدارخانه کامل هستید.

کانکس دو  اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی  :  این کانکس علاوه بر تمام مشخصات کانکس دواتاقه با آبدارخانه دارای یک سرویس بهداشتی و حمام است.تمام وسایل یک سرویس بهداشتی وحمام در این کانکس مانندآینه،جای مایع دستشویی، جای حوله،جای صابون،روشویی،علمک دوش وجود دارد. کف سرویس های بهداشتی عمدتاً فایبر گلاس یا سرامیک یا آلومینیوم آجدار می باشد .

کانکس خوابگاهی : کانکس هایی که محل استراحت و خوابیدن پرسنل باشند را کانکس خوابگاهی می گویند که عمدتاً این کانکس ها بصورت سالنی می باشد. در بعضی از آنها یک سرویس بهداشتی وجود دارد . این نوع کانکسها در ابعاد مختلف می باشد. معمولاً این کانکسها به خاطر استفاده شدن آن به عنوان استراحتگاه از کیفیت معمولی می باشد. این کانکسها به خاطر هوییت خوابگاهی دائماً در حال جابجایی است که این امر باعث آسیب های زیادی به کانکس می رساند .

کیوسک نگهبانی : کانکس هایی که در روی برجک  یا روی زمین قرار دارند و دارای یک پنجره در هر ضلع می باشد را کانکس نگهبانی بر اساس نوع کاربری آنها دارای اشکال مختلف هستند مانند شش ضلعی مربع و مستطیل که این کانکسها همگی دارای پنجره های بزرگ می باشند که نگهبان به راحتی بتواند به اطراف تسلط داشته باشد. کانکسها ی نگهبانی در پروژه ها ،ادارات و سازمانهای دولتی و خصوصی ،مجتمع های مسکونی و تجاری ،پارکها و حتی در بعضی از مجتمع های تفریحی به عنوان کانکس فروش بلیط از آن استفاده میشود. کانکس های نگهبانی ارگانهای نظامی می باشد. که در پادگانها و مراکز نظامی از آن استفاده می کنند .

فروش کانکس  انواع کانکس  - عکس کانتینر نو بیست فوت کانکس ویلایی پلان کیوسک کانکس  - انواع کانکس اتاق خواب کمپینگ

شرکت اسکان صنعت آسیا تولید کننده کانکس ساندویچ پانل , کانتینر

نمایش ویدئو

ویدئو ویلا

امروزه  بدیل سرعت ساخت و ساز و استحکام بناهای پیش ساخته، مشتریان بیش از پیش به این نوع سازه ها روی آورده اند.نمونه ای از ساخت ویلای پیش ساخته را مشاهده فرمایید

 

شرکت اسکان صنعت آسیا

تولید کننده کانکس , ساندویچ پانل , کانتینر

آدرس: تهران-خ ولیعصر-بالاتر از پارک ساعی-کوچه امینی-پلاک 2-واحد 3

شماره تلفن: 88790240-88790342-021

021-88770386

تلفکس: 021-88790527

نمای داخلی ویلا

نمای داخلی ویلا
با افزایش روزافزون صنعت ویلاسازی، چیدمان داخلی بهره گیری بهتر و مفید تر این فضاها، خود تبدیل به علم روز دنیا گردیده است. این شرکت با بهره گیری از طراحان برجسته مطابق سلیقه شما اقدام به طراحی دکوراسیون داخلی ویلای شما می نماید.

نمای داخلی ویلا

نمای داخلی کانکس

نمای داخلی کانکس
امروزه استقبال شرکت ها و سازمان ها برای استفاده کانکس به دلایلی من جمله سرعت ساخت سریع، مقاومت و زیبایی، از رشد صدچندانی برخوردار شده است. در این راستا طراحی دکوراسیون داخلی مطابق با نیاز شما را وظیفه خود می دانیم.

نمای داخلی کانکس

نمای داخلی سازه پیش ساخته

نمای داخلی سازه های پیش ساخته
استفاده کانکس به عنوان اتاق جلسات، اتاق نگهبانی، شعب بیمه و ... مستلزم طراحی و اجرای دکوراسیون حرفه ای می باشد. ما شما را در این امر همراهی خواهیم کرد.

نمای داخلی سازه پیش ساخته

پلان نمای سه بعدی

 پلان نمای سه بعدی
طراحی سه بعدی به شما این امکان را خواهد داد تا بصورت کاملا ملموس، طرح نهایی خود را لمس کنید و طرح نهایی را در همان ابتدای کار ببینید و نمای داخلی و بیرونی سازه را با تمام جزییات آن مشاهده نمایید.

پلان نمای سه بعدی